Nowe filmy
Z napisami
Ładowanie gracza...

Bramkarz straconych bramek a piłem wodę

W niedzielę, 24 maja 2015 r. W 11. meczu Super Ligi w Chinach, bramkarz Sui Weijie stał poprzez duży błąd. Podczas gdy jego zespół, Chongqing Lifan, poprzedzone 1-0 siedem minut przed końcem gry, biorąc pod uwagę wykonywania faul drużyny przeciwnej, 李铁. Bramkarz chciał wykorzystać przerwy, aby wypić trochę wody, ale one wykonywane przeciwników faul szybko i skoraran w centrum uwagi, na oczach zdumionych z. Po tym błędzie, nałożono grzywnę w wysokości 50.000 Yuan w Sui Weijie, czyli około 7400 €. Fair play i że faul był wykonywany bez prawidłowo zbudowane ściany, prawdopodobnie nie zatrudnia żadnych.