Лоадинг тхе плаиер ...

Цат Ресцуе од 10. спрата зграде
У Куала Лумпуру, Малезија, група ватрогасаца успева да сачувате мачке ходање на ивици на 10. спрату зграде.

Коментари

Molim te Пријава то цоммент
аватар