Лоадинг тхе плаиер ...

mali Спајдермен
Мало дете носи костим вољене хероја, Спајдермен. Да би додали реализам, Тата интервенише и помаже му да се креце као суперхерој на зидовима и плафону. Дечак игра веома добро улогу.

Коментари

Molim te Пријава то цоммент
аватар