© 2024 VideoMan | Επικοινωνία/Contact: info@videoman.gr | Privacy Policy | Terms Of Use
More results...
Αυτή την εβδομάδα στο δημοτικό σχολείο Hickerson του Τενεσί, τα παιδιά έδωσαν ένα ωραίο δώρο στον κύριο James, τον σχολικό επιστάτη που πάσχει από κώφωση. Για τα εξήντα του χρόνια, ερμήνευσαν το “Happy Birthday” στη νοηματική γλώσσα. Ο κύριος James ήταν εμφανώς συγκινημένος από αυτή την έκπληξη.
© 2024 VideoMan | Επικοινωνία/Contact: info@videoman.gr | Privacy Policy | Terms Of Use